КП «Жовківське ВУВКГ» інформує про намір здійснити коригування тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення для населення В СТОРОНУ ЗМЕНШЕННЯ

КП «Жовківське ВУВКГ» інформує про намір здійснити коригування тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення  для населення  В  СТОРОНУ  ЗМЕНШЕННЯ

Діючі тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення для населення по підприємству були затверджені  рішенням виконкому Жовківської міської ради № 225 від 12.09.2017р. :

 

Назва послуги

Одиниця виміру водопостачання водовідведення
Населення – без приладів обліку грн. за 1 м³ з ПДВ 8,61 9,23
Населення – з приладами обліку грн. за 1 м³ з ПДВ 8,92 9,23

                        

Причини коригування тарифу:

        У тарифі на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для населення,  включені послуги з періодичної повірки засобів обліку.

Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017 року № 2119-VІІІ, витрати на періодичну повірку квартирних засобів обліку мають бути виключені з тарифу.

 

Проект скоригованих економічно обгрунтованих  тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення для населення з ПДВ:

             Назва споживача

Одиниця виміру

водопостачання

водовідведення

населення грн. за 1 м³ з ПДВ 8,61 9,23

Пропозиції та зауваження приймаються протягом 14 календарних днів, що наступають за днем виходу даного оголошення.

Пропозиції та зауваження подавати до КП «Жовківське ВУВКГ» за адресою: 80300, Львівська область, м. Жовква, вул. Лісна, 2А.

Адміністрація КП «Жовківське ВУВКГ»